Для моніторингу пільгового пасажиропотоку із 15 вересня в автобусах із позначкою «Пільговий » установлять термінали

Пасажир при проїзді у такому транспорті має пред’явити водію посвідчення, що надає право пільгового проїзду і відмітитись своєю пластиковою карткою у терміналі.
Установити термінали в автобусах взявся Приватбанк , тому картки у пільговиків мають бути приватбанківські. Це звичайні пластикові картки, якими пенсіонери чи пільговики користуються для нарахування пенсій чи інших виплат.

Оформити таку картку, при її відсутності , можна у будь-якому відділенні Приватбанка, а можливо і в управлінні соціального захисту населення. Принаймні, за повідомленням завідувачки сектору транспорту та зв’язку Павлоградського міськвиконкому Ольги Львової, над цим питанням зараз працюють.

За її словами, ніякої конфіденційної інформації про власника пластикової катки банк міськвиконкому не передаватиме . Це буде лише відмітка про проїзд пільговика. Так само ніяких коштів із картки через термінал , що встановлений в автобусі, зняти неможливо.

За словами міського голови моніторинг пільгових перевезень потрібен для того, аби знати скільки коштів із міського бюджету виділяти перевізникам за компенсацію пільгових перевезень.

«Це робиться для того, аби перевізникам оплатити рівно стільки, скільки вони перевезли пільговиків. На сьогодні у нас немає достовірної інформації. Перевізники кажуть, що ви нам мало платите, ми вважаємо, що достатньо. Нам потрібно це упорядкувати це питання, – сказав міський голова Анатолій Вершина.

У перспективі термінали будуть установлені в усіх міських автобусах. При цьому пільговики матимуть спеціальну картку пільговика і зможуть їздити не лише в автобусах із позначкою «пільговий». 

Довідково

У Павлограді близько 33 тис пільгових категорій населення.