Таке покарання Павлоград отримав за те, що не виконав умови по встановленню лічильників тепла 

На 1 серпня 2017 потрібно було установити 70% приладів обліку тепла на житлові будинки. У Павлограді їх було лише 52%. Про це повідомив міський голова під час прес-конференції.

«Прийнято рішення про виведення Павлограда з ліцензіатів, тому що ми не виконали умови по встановленню лічильників. Для того,щоб отримати ліцензію, потрібно установити на 1 серпня не менше 70% лічильників. У нас на 1 серпня було 52%. Тепер ми самі установлюватимемо тарифи на теплопостачання», – розповів міський голова.

За його словами цілком можливо, що наступного року місто перейде на електроопалення. Для цього планують установити дві додаткові підстанції по 100 мегават кожна.

«Можливо у наступному році ми перейдемо на електроопалення, якщо ми не будемо бачити перспективу реалізації проектів по централізованому опаленню. Можливо ми так і зробимо, скажемо люди все ідіть встановлюйте собі газове опалення , електричне сонячне, яке завгодно», – сказав міський голова .

З його словами на сьогодні масове відключення від централізованого опалення призведе до повного розбалансування централізованої системи теплопостачання .

«На індивідуальне опалення можна перейти лише всім будинком . Якщо піде масове відключення від централізованого теплопостачання, то настане колапс. Якщо в будинку більше 10% перейшли на індивідуальне опалення – це вже ризик того, що розбалансується повністю система», – зауважив міський голова.