У Павлограді залишився єдиний цвинтар, де ще можна ховати людей – по вул. Луганській. Проте і там місця обмаль. 

Плани щодо розташування кладовища в районі очисних споруд виявились примарними, бо територія у 15 га в основному болотиста.

«Там навіть дозволу не дадуть, бо там болото, близько грунтові води», – прокоментував міський голова.

Тепер, за його словами, працюватимуть у двох напрямках – обстежать територію в районі Автобази Павлогралвугілля та розширення площі нині діючого цвинтаря.

«Будемо шукати землю під кладовище. У двох напрямках працюватимемо – в районі автобази Павлоградвугілля більше 40 га землі неподалеку від дач. Можливо там. І другий напрямок – згідно генерального плану у нас передбачена територія далі за кладовищем. Є перспективне використання цієї земельної ділянки під кладовище. 4 роки займаємось цим питанням. Але там проблема в тому , що земля районна і вона розпайована . Ми взяли паї від умерлої спадщини , провели договір міни з цими пайщиками . Тобто ці паї повинні були відійти в сільську раду , а вони нам повинні були передати землю у використання . А тепер вони кажуть давайте гроші за ці паї», – розповів міський голова.

Він також додав, що болотиста територія в районі очисних споруд цілком підійшла б для полігону твердих побутових відходів.