Для установки так званих МАФів біля будинку почали спилювати дерева

Аби висловити свою позицію увечері 6 вересня мешканці Дніпровської, 547 вийшли на місце спорудження торгових кіосків. На зібрання вони запросили заступника міського голови Віталія Мовчана , головного архітектора міста та інспектора по благоустрою.

Люди нарікали на те, що для установки кіосків спилюють цілком здорові та зелені дерева у той час, коли сухі та небезпечні дерева ніхто не спилює. Окрім того кіоски хочуть установлювати на відстані 10 метрів від житлової багатоповерхівки, що суперечить будівельним нормам. Окрім того, у торгових закладах, що розміщені на перших поверхах будинку і так уже торгують пивом, вином, а у поруч розташованому кіоску із шаурмою немає ані туалету, ані води. 

«Навіщо нам стільки магазинів. Це архітектурне потворство. У нас немає зелених оазисів. Краще розбити парк, насадити дерева», – кажуть мешканці будинку.

Як пояснив присутнім заступник міського голови Віталій Мовчан, дозволи на спорудження МАФів видає комісія при міськвиконкомі, до складу якої входять начальники відділів, головний архітектор, керівники депутатських фракцій. Разом із тим він запевнив, що у цьому випадку вирішальне слово за громадою.

«Якщо громада проти, то ніхто тут нічого не буде будувати, але це мають бути всі мешканці будинку», – сказав Віталій Мовчан.

Люди кажуть, що ніхто їх згоди на таку забудову не запитував. Вони одностайно проголосували проти будівництва МАФів біля їх будинку , про що засвідчили підписами. Відповідне звернення вони направлять депутатам та міському голові.