Відсутність туалетів та сміттєвих баків на кінцевій зупинці громадського транспорту маршруту №№8, 1 та 2 призвело до повної антисанітарії.

Навколо зупинки купи сміття та сморід від стихійних туалетів. Особливо дошкуляє такий стан зупинки влітку, при високій температурі повітря.

Із початком навчального року повз такої антисанітарії доводиться ходити школярам до школи. Окрім того біля комбінату хлібопродуктів, де знаходиться кінцева зупинка, розвелось чимало собак.
Люди кажуть, що неодноразово звертались уже і до міської влади і на гарячу лінію губернатора.

«Звернулись на гарячу лінію губернатора. Отримали письмові відповіді, що прибиратись буде і кінцева зупинка і будуть поставлені сміттєві баки. А щодо туалетів, то відповіді ніякої. Із міськвиконкому прийшла відповідь про те, що ваше звернення направлено до ТОВ «Даяр», що займається вивезенням сміття у приватному секторі. Зараз діти почали ходити в школу мимо цієї антисанітарії», – розповідає завідуюча медичним пунктом ст. Павлоград-1 Антоніна Герасименко.

Водії кажуть, що дійсно природні потреби їм ніде справляти, тому в якості туалету використовують кущі біля хлібокомбінату. Кажуть, що звертались до свого керівництва, (перевізник Дроздов) але віз і нині там.

Люди кажуть, що раніше такої проблеми не було, бо кінцева зупинка була біля магазину «Южний». Вони раді, що тепер маршрут продовжили до комбінату хлібопродуктів, але засмучені тим, що належні умови для такої зупинки не створені.

Кажуть, що готові уже і до радикальних дій.