За професією шахтар, в душі – романтик 

Недивлячись на 25-річний стаж під землею (Юрій працював ГРОЗом) він не залишив своє захоплення, котре почалось ще з дитинства.

«Якось старший товариш дозволив мені зробити декілька знімків своїм фотоапаратом. Мені це дуже сподобалось і потім батьки купили мені перший фотоапарат – «Смена-8». І з того часу все і почалось», – розповідає Юрій.

Фотографія супроводжує його все життя. А після виходу на пенсію він може приділяти улюбленій справі більше часу. Каже, що головне вміти побачити красу навіть у звичайних речах і зуміти передати це на фото.

Свої фотографії він ніколи не ретушує, не піддає спеціальній обробці , вони всі природні. Тематика різна – діти, віра, природа. Окремий стенд присвячений подіям війни. Юрій є одним із реконструкторів, раніше служив у прикордонних військах. Тому чимало фото на історичну та прикордонну тематику. Але, каже, що найулюбленіша його тема – природа.

Це його перша велика виставка. На ній представлено понад 140 фоторобіт. І хоча Юрій є всього лише фотографом-любителем, професійні фотографи кажуть, що його роботи виглядають досить професійно.