Забудовник не мав права вирубувати дерева на селищі ПТО. Він зробив це від відчаю.

Таку думку озвучив під час прес-конференції міський голова Анатолій Вершина.

«Моя особиста думка,що вони вирізали ці дерева самостійно. На мій погляд це уже зі сторони забудовника такий крок відчаю, тому що міська рада продала цю земельну ділянку під забудову, був розроблений проект, проведений аукціон. Вони сплатили 800 тис грн. Потім прийшли до нас і кажуть, що землю ж ви віддали під забудову. Що робити із деревами? А ми кажемо, підождіть . Ми на наступній сесії передбачимо кошти, проведемо прозоро , призначимо експерта. Експерт після двох місяців вийде і проведе оцінку цих дерев. На всю цю процедуру піде пів- а той і рік. Інвестор вклав кошти, заплатив за оренду землі, що йому робити ? Вони то туди підуть, то туди і кругом стіна бетонна непробивна», - прокоментував міський голова.

Інвестори не стали довго чекати всіх дозволів і і самостійно почали звільняти ділянку лісу від 50-річних дерев, аби почати будівництво торговельного комплексу «33 квадратних метри». Міський голова вважає, що будівництво такого торгового комплексу позитивно вплине на життя міста.

«Якщо ми залишаємо ці дерева і не дозволяємо їх різати, то ми повинні повернути ці кошти назад інвестору і сказати до побачення. Ми залишаємось із тими руїнами і радуємось. Депутати міської ради приймали це рішення. Приймали усвідомлено. На сесії казали про те, що там буде вирізка дерев. Тим більше ми чітко розуміємо який там буде магазин, а не якийсь притон. Магазин «33 квадратних метри», який продаватиме там товари господарського призначення. Там будуть робочі місця. Там будуть кошти вкладатись у місто», – сказав міський голова.

Він також додав, що сподівається на те, що компроміс таки буде знайдений.

Нагадаємо, що за фактом вирубки дерев правоохоронці розпочали досудове розслідування.

 

Коментарі   

0 # Богдан Родович 13.09.2017, 22:31
Ви навіщо лісопаркову зону під забудову віддаєте, скурвії сини?
Від відчаю? Так виділяти треба такі ділянки, де відчаю не передбачається!
Всякі були при владі в Павлограді, але більш душеубогих не бувало!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Леся 19.09.2017, 00:01
У нас в городе и так до фига этих супер маркетов.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата