Заключний етап оліймпійського тижня вихованці дитсадка №5 Павлограда відзначили разом із героями мультфільма. 

Упродовж тижня в рамках «Малих олімпійських ігр» в дитсадку проводились спортивні змагання, естафети, оздоровчі ігри. Активними учасниками заходів були також і 10 особливих вихованців, котрі навчаються за програмою інклюзивної освіти.


Групою, де виховуються діти з особливими потребами керує спеціаліст, котра отримала спеціальну освіту по роботі із дітьми з особливими потребами на факультеті ДДУ, інструктор фізичного виховання Тетяна Ткач.

За словами завідуючої дитсадком Олександри Тарасенко, спілкування дітей із ровесниками позитивно впливає на їх розвиток та соціалізацію.

«Що означає для особливої дитини разом з іншими дітьми бути учасником спортивних змагань, відчувати себе повноправним учасником навчальних занять, напевне найкраще відомо їх батькам. До того моменту, коли дитина прийшла в дитячий садок, мама увесь час просто сиділа із ним в чотирьох стінах власної квартири, виховуючи і навчаючи свою дитину тому, що знала та вміла. А зараз із такими дітьми займаються спеціалісти, діти удосконалюються в міру своїх можливостей, а мама має можливість хоча б відпочити і навіть вийти на роботу. І ми, наш педагогічний коллектив, помічаємо, як спілкування із ровесниками позитивно впливає на таких дітей. Вони із задоволенням змагаються і стають справжніми артистами на дитячих ранках», – розповіла Олександра Тарасенко.

Олімпійський тиждень вихованці дитсадка весело завершили разом із героями мультфільма «Мадагаскар» – Левом, Зеброю та Бегемотиком. А наостанку отримали одну на всіх велику олімпійську медаль.

Довідково

Групи з інклюзивною освітою є у трьох дитсадках Павлограда – 5, 7,8.