У середу, 20 вересня,у Павлоград прибуде християнська святиня – частка нетлінних мощів Великомучениці Параскеви, котру називають П'ятницею, з Свято-Покровського Балтсько-Феодосійського чоловічого монастиря. 

Святиня прибула в Дніпропетровську епархію 10 вересня і знаходитиметься тут упродовж двох тижнів. Протягом цього часу її перевезуть для поклоніння почергово у три кафедральні собори Дніпропетровської єпархії та в Тихвинський жіночий монастир.

На даний час (до 16 вересня включно) мощі знаходяться в Свято-Троїцькому кафедральному соборі Дніпра. З 17 по 19 вересня вони перебуватимуть в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м.Новомосковська.

А в головний павлоградский храм святиня прибуде 20 вересня. Урочиста зустріч відбудеться о 8.45 біля центральних воріт Спаського собору.
Мощі пробудуть в Павлограді три дні: з 20 по 22 вересня включно. У ці дні Спаський собор буде відкритий з 7.30 до 17.00, щоб усі бажаючі змогли прикластись до святині.

Після Павлограда мощі перевезуть в Тихвинський жіночий монастир (м.Дніпро), де 23 вересня о 19.00 відбудуться їхні урочисті проводи з Дніпропетровської єпархії.

                      Інформація надана прес-службою Кафедрального собору Спасо-Нерукотворного образа