Цьогоріч в Павлоградському регіоні сталось понад 400 надзвичайних подій.

Під час їх ліквідації рятувальники проявили мужність та відвагу. І саме завдяки їх професіоналізму та особистим якостям вдалось уникнути важких наслідків при ліквідації резонансних надзвичайних ситуацій. Це і вибух газу у житловій багатоповерхівці на Дніпровській, 569, розгерметизація трьох балонів із хлором у Богуславі, масштабна пожежа на сміттєзвалищі, лісова пожежа на селищі Бельбес і ще маса пожеж в екосистемах, будівлях та допомога в зоні АТО. 19 Павлоградських рятувальників є учасниками АТО.

17 вересня українські рятівники відзначають своє професійне свято. В Павлограді урочистості з цього приводу  пройшли в міському будинку культури.


Привітати цих мужніх людей прийшли мери міст Павлограда та Тернівки, голова райадміністрації та райради, священнослужителі.


Рятівникам вручили грамоти, почесні грамоти та подяки. Священнослужителі подарували ікону, яка оберігатиме рятівників у важких ситуаціях.

Нагороди отримали також і двоє військовослужбовців в/ч 3024 за допомогу пожежникам при ліквідації лісової пожежі.


Нагрудним знаком «За відвагу у надзвичайних ситуаціях нагороджено підполковника служби цивільного захисту Сергія Осіннього.

«Сьогодні у вас дуже сильний колектив, злагоджений , згуртований колектив. Нарощуєте темпи. З’являється нова техніка, обмундирування. Україна тільки будується і у нас все вийде», – відзначив керівник обласного управління із надзвичайних ситуацій під час урочистостей.

Він також порадував МНС-ників новиною про збільшення зарплатні із січня 2018, про виділення 70 тис грн на преміювання та 9 тис грн на погашення комунальних платежів.

Привітали рятувальників і юні пожежні дружинники.

До речі

Цьогоріч ветеран Павлоградської служби із надзвичайних ситуацій Анатолій Смага отримав звання – Почесний громадянин Павлограда.

Довідково

Із 2004 року управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району очолює полковник Олександр Миславський.