На обліку у медичних закладах міста перебуває 2152 ветеранів війни.

Наскільки якісно надається їм медична допомога розповіла лікар, відповідальний за медичне обслуговування ветеранів війни Валентина Савченко.
За її словами для надання медичної допомоги ветеранам функціонує геріатричне відділення на 25 ліжок. Ще 16 ліжок виділено у стаціонарних відділеннях міський лікарень.

«Щомісячно для лікування та оздоровлення інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни виділяється 6 путівок в обласний госпіталь м.Дніпра, 6 путівок – в терапевтичне відділення с.Роздори, 3 путівки в с.Циблі. Забезпечено зубопротезування 33 ветеранам на суму 17945 грн за кошти обласного бюджету», – розповіла Валентина Савченко.

Вона також додала, що старіння – то природний фізіологічний процес. Але літня людина може повноцінно жити і працювати, якщо додержуватиметься правил здорового способу життя, а саме: оптимальної рухової активності, раціонального збалансованого харчування, режиму праці та відпочинку, повноцінного сну, позитивного мислення, відмови від куріння та зловживання алкоголем.