Людям похилого віку розповіли про те, як діяти у випадку виникнення пожежі у територіальному центрі

18 вересня інспекторський склад Павлоградського міськрайонного управління завітав до міського територіального центру соціального обслуговування населення з метою проведення бесід із особами похилого віку на тему «Правила пожежної безпеки та попередження виникнення пожеж в побуті».

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський.

Стареньким нагадали про необхідність дотримуватись простих правил пожежної безпеки, про те, що однією з частих причин виникнення пожеж є коротке замкнення електромережі або несправність електроприладів, залишені без нагляду ввімкненні газові плити, а також спалювання на приватному подвір’ї сміття, сухої трави.

Після цього літнім людям пояснили як правильно поводитись під час пожежі та розповіли, як діяти, якщо пожежа виникла на території Терцентру, про існуючі шляхи евакуації.

Наостанок рятувальники відповідали на запитання та вручали наочну агітацію у вигляді листівок застережливого характеру з правилами поведінки при виникненні пожежі.