Аби швидко реагувати на порушення прав фермерів – незаконне привласнення земель чи збіжжя у Дніпропетровській області запрацювали «гарячі лінії» для аграріїв.

Повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.

«В області створили оперативний штаб з забезпечення прав та свобод власників земель чи збіжжя. До нього увійшли керівники правоохоронних органів, юстиції, Держгеокадастру, представники фермерських господарств та асоціацій. Вони розглядають скарги від аграріїв та швидко реагують на них. За необхідності, виїжджають до заявника, аби на місці розібратися в ситуації та надати допомогу», – пояснили в управлінні.

«Оперативні бригади» вже побували в Новомосковську, Нікополі, Васильківці, Новоалександрівці, Апостоловому, Синельниковому.

«Під час виїздів спеціалісти надають правові консультації. Найрозповсюдженіші питання – спадкування земельних паїв, укладання та розірвання оренди землі, профілактика захоплень земель та збіжжя», – розповіли в управлінні.

Аби швидко реагувати на будь-які незаконні дії проти фермерів, в області працюють «гарячі лінії»:

(056) 713-46-90; (056) 371-15-79 – ГУ теруправління юстиції у Дніпропетровській області;
(05632) 6-26-24 – Павлоградський район.