До вчинення злочину він готувався завчасно 

15 вересня 2017 року Павлоградський міськрайонний суд виніс злочинцю вирок – 5 років позбавлення волі.

До вчинення злочину уродженець с. Нове, Синельниківського району, раніше неодноразово судимий готувався завчасно. Для цього він попередньо підшукав місце – приміщення бомбосховища, розташованого неподалік від ЗОШ №4, в районі вул. Тельмана у Павлограді. Придбав також балаклаву камуфляжного кольору та ніж.

16 січня, близько 08 ранку він прибув до приміщення бомбосховища, де залишив свою сумку. А сам пішов до трансформаторної будки розташованої поблизу середньої школи № 4, чекати на свою жертву. У цей час на роботу поспішала жінка, котра працює медсестрою.
Їй назустріч вийшов злочинець, схопив за руку та почав тягти в бік бомбосховища, яке розташоване за занедбаним туалетом. Жінка стала чинити опір та кликати на допомогу. Злочинець наніс їй удар в ділянку правого ока, дістав з кишені ніж , наказавши, щоб вона не кричала бо він її вб'є. Далі наказав спускатись вниз у приміщення бомбосховища, знову ударивши кулаком в обличчя та штовхнувши у груди.

«В приміщенні бомбосховища чоловік підійшов , штовхнув її у грудну клітину, внаслідок чого вона впала на покришку від транспортного засобу, підвелась і в цей час чоловік наказав, щоб вона задовольнила його статеву пристрасть неприродним способом. В свою чергу побоюючись за своє життя та здоров'я, виконала наказ» , – йдеться у судовому вироку.

Після цього жінці вдалось вибігти із бомбосховища, проте злочинець наздогнав її, знову наніс удар в обличчя та наказав віддати свій мобільний телефон.

На суді обвинувачуваний свою вину не визнав. Проте зібрані докази свідчили про те, що злочин скоїв саме він. Зокрема за місцем проживання його матері було вилучено камуфляжну форму, яка належить йому, а також 6 мобільних телефонів, в тому числі і телефон постраждалої.

Під час досудового слідства жінка опізнала свого кривдника по голосу. Висновком судової молекулярно-генетичної експертизи встановлено, що сліди сперми, вилучені на покришці у бомбосховищу під час проведення протоколу огляду місця події можуть на 99,999999999999999978 відсотків походити від обвинувачуваного.