З 1 жовтня 2017 стратує місячник добровільної здачі зброї, котрий триватиме упродовж місяця 

Громадянам, які добровільно здали незареєстровану зброю, боєприпаси та вибухові речовини гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.
Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції

Місячник проводиться з метою виведення з обігу зброї, боєприпасів, вибухівки та інших небезпечних предметів, які незаконно зберігаються.

Зберігання зброї без дозвільних документів це не тільки кримінальне правопорушення, але й небезпека для оточуючих. Відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена частиною 1 статті 263 Кримінального Кодексу України та тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років.

В той же час, згідно третьої частини статті особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам поліції зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Громадяни, які мають у незаконному володінні мисливську, нарізну та гладкоствольну зброю у вищевказаний період мають можливість звернутися в дозвільну систему за місцем проживання та зареєструвати її в передбаченому законом порядку, при цьому вони звільняються від кримінальної відповідальності.