У неділю, 24 вересня, близько 20.00 в селі Білогородка Києво-Святошинського району невідомі напали на будинок голови правління АТ «Київобленерго», завдали тілесних ушкоджень господарю та його дружині, в результаті чого від отриманих травм чоловік помер. 

Про це повідомляє відділу комунікації ГУ Нацполіції України в Київській області.

«Зараз уже встановлено, що група невідомих осіб проникла через паркан у двір будинку потерпілого. Зловмисники напали на господаря, затягли в будинок, де зв'язали чоловіка і його дружину. Після цього нападники почали бити подружжя, вимагаючи їх зізнатися, де стоїть сейф. Не отримавши інформації, зловмисники взяли близько 15 тис. грн, які були на видному місці, зняли з жінки золотий перстень, а господаря перетягнули в іншу кімнату. Там згодом його тіло без ознак життя знайшли поліцейські", – повідомляє Нацполіція.

На сайті Київобленерго повідомляється, що загиблий понад 30 років пропрацював в енергетиці. Трудову діяльність у 1976 році починав гірничим працівником на шахті «Степова» тресту «Павлоградвугілля». Потім він обіймав посаду голови правління ПАТ «Кіровоградобленерго». Із квітня 2013 року – голови правління «Одесаобленерго». У січні 2015-го був призначений головою правління «Київобленерго».