Дніпропетровщина долучається до Всесвітнього дня серця.

Мешканців області запрошують виміряти тиск в амбулаторії, пройти обстеження в одній з обласних лікарень, взяти участь у флешмобі та зарядитися гарним настроєм. Все це можна зробити безкоштовно протягом тижня. Повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Наталію Будяк.

«29 вересня у всьому світі відзначають День серця. Цьогоріч він проходить під гаслом «Поділися силою свого серця». Мета – підвищення обізнаності населення щодо хвороб серця та судин, їх профілактики, – зазначила Наталія Будяк. – Протягом тижня в області пройдуть різноманітні заходи – від акцій з вимірювання тиску до флешмобу. Так хочемо привернути увагу наших мешканців до серйозного питання».

Зокрема, мешканців області запрошують до своїх амбулаторій, де можна виміряти тиск, порадитися із сімейним лікарем. Фахівець може призначити додаткові обстеження, виписати рецепт на отримання безкоштовних ліків.

Консультації протягом тижня надаватимуть і в обласній лікарні ім. Мечникова, обласній дитячій лікарні, обласному кардіоцентрі. Направлення від лікаря не потрібне.