Ділянка дороги між селами Межиріч - Булахівка на автотрасі між Дніпром та Павлоградом залишалась не відремонтованою уже упродовж років 10.

Подейкували, що ремонтувати дорогу в цьому місці заважає газопровід, аміакопровод чи ще щось. Вихід із цієї ситуації шукали довго. Автошлях підлягав повній реконструкції. Проте, кошти на такі роботи не виділялись ,а дорога все більше руйнувалась. Ями та вибоїни значно утруднювали рух транспорту, створювали аварійні ситуації.

«Реконструкція дороги розпочалась ще у 2006 році, але потім ця ділянка заморозилась, бо вона проблемна. Під нею проходить газопровід. І на реконструкцію потрібні спеціальні дозволи. Кошти не виділялись і ця ділянка стояла не відремонтована», – розповів tv-news.dp.ua начальник Павлоградської філії облавтодору Дмитро Авраменко.

За його словами кошти на реконструкцію дороги так і не виділені, але їм вдалось добитись того, аби на проблемній ділянці зробити хоча б поточний ремонт.

«Ми довго добивались, щоб нам виділили кошти на поточний ремонт саме цієї ділянки. Нам говорили , який може бути поточний ремонт, якщо дорога на реконструкції. Проте врешті-решт нам вдалось добитись того, що кошти на поточний ремонт таки виділили», – додав Дмитро Авраменко.

В результаті поточний ремонт проблемної ділянки виконаний. Укладено близько 500 метрів асфальту. Роботи виконували філії обласного автодору – Дніпровський та Павлоградський. Кошти виділені із державного бюджету.