У другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. У Павлоградському історико-краєзнавчому музеї з цього приводу була організована виставка- конкурс художників та фотографів.

24 художники і фотохудожники Павлограда та району представили на виставці 121 свою роботу різну за змістом та технікою виконання. Більша частина робіт були із категорії живопис.

За умовами конкурсу кожен учасник виставки-конкурсу представив 5 своїх робіт. Дипломи та подарунки отримали переможці у номінаціях: живопис, графіка; декоративно-прикладне мистецтво; фотографія. Передбачений також був і приз глядацьких симпатій.

Вперше на виставці були представлені роботи, виконані в техніці валяння. Майстриня продемонструвала одяг (сукні та головний убір), виконаний у цій техніці.


За умовами конкурсу, кожен учасник має подарувати музею свою роботу. Одну із подарованих картин, присвячених подіям в зоні АТО, розмістять на виставці , присвяченій сучасній війні, майдану.


У виставці взяли участь , як досвідчені художники, так і початківці. Журналіст Анна Лукашенко вперше виставляє свої картини. Малювати ж почала років 4-5 тому. Вона переконана, що для того, щоб стати художником, потрібне лише бажання.

«Я думаю, що будь-яка людина, котра взяла в руки пензлик, уже художник. Адже всім подобається різний живопис, різна подача, у всіх свій смак. Аби стати художником має бути бажання. А будь-яку техніку живопису можна знайти в інтернеті. Зараз для людей творчих – це велика допомога, такий собі безкоштовний університет», – розповіла tv-news.dp.ua Анна Лукашенко.

Виставка триватиме упродовж жовтня.