На шахті ДТЕК ім. М. І. Сташкова введена в експлуатацію нова 547-я лава, яка забезпечить гірників стабільною роботою на рік вперед і дозволить видобути більше 610 тис. тонн енергетичного вугілля.

Лава прийнята державною комісією з оцінкою «відмінно» і відповідає всім вимогам промислової безпеки.

Олександр Коваль, директор ДТЕК ШУ Дніпровське:

«ДТЕК продовжує інвестувати в виробництво. Інвестиції в оснащення 547 лав – 50,5 млн грн. Це дає можливість забезпечити безперервний видобуток вугілля на початку нового опалювального сезону. Для наших шахтарів це величезна відповідальність – стабільно видавати вугілля на- гора, щоб він безперебійно надходив на теплоелектростанції. Ми працюємо із максимальною віддачею».

Довжина лави складає 265 м, протяжність виємочного стовпа – 1130 м. Заплановане навантаження на очисний забій – більше 2,2 тис тонн.

Олександр Шульгін, завідуючий гірничими роботами ДТУК ШУ Дніпровське:

«Ця лава оснащена комбайном УКД 200/400 і скребковим конвеєром СП-251, капітально відремонтованим компанією Corum Groop. Ремонт комплексу ДМ виконаний спільними силами спеціалізованої ділянки ремонту забійного обладнання шахтоуправління та працівників Першотравенського ремонтно-механічного заводу. Ремонтні роботи здійснювали максимально ефективно, бо надійна робота техніки – запорука стабільного вуглевидобутку».

В ШУ Дніпровське до кінця 2017 року планується ввести в експлуатацію ще одну нову лаву. План ШУ Дніпровське на 2017 рік – 3 млн 30 тис тонн «чорного золота».