Насправді ж кількість людей, що потребують психіатричної допомоги значно більша 

Чимало людей не бажають звертатись до психіатра, бо бояться негативного «клейма» суспільства , або ж при зверненні до лікаря, просять аби на них не заводили карточку і не ставили на облік. Тому офіційна статистика не відображає реальну картину. Про це повідомила сьогодні міський психіатр Наталія Гамій під час прес-конференції.

«Загальний страх перед зверненням до психіатрів залишається високим. За оцінками спеціалістів , лише приблизно чверть людей з проблемами психічного здоров'я у розвинутих країнах отримують постійне лікування, а більшість людей самотужки намагаються боротися з проблемами психічного здоров'я, шукати допомоги чи інформації в сім'ї, друзів або колег. В Павлограді близько 3 % населення в тій чи іншій мірі отримують психіатричну допомогу», – сказала Наталія Гамій.

За її словами найбільшу кількість становлять хворі з органічними розладами особистості внаслідок ураження головного мозку з різних причин. За консультаціями щороку звертаються більше 20 тис павлоградців .

Аби зберегти психічне здоров’я психіатри радять мислити позитивно, посміхатись, допомагати іншим і побільше рухатись.
А у випадку якихось проблем звертатись у психоневрологічне диспансерне відділення міської лікарні №1, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 63. тел: 6-00-60