З початку року дільничні офіцери Павлоградського ВП склали 321 адміністративний протокол за насильство в сім’ї 

З них 98 осіб до адміністративної відповідальності притягнуто повторно. З початку року на облік поставлено 368 осіб, з них 13 жінок та 355 чоловіків. Правопорушники направляються на проходження корекційної програми до клубу «Імпульс». Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції.

«Проблемні родини не залишаються без уваги правоохоронців. Дільничні офіцери поліції намагаються попередити такі факти, розбираються з їх наслідками. З кривдниками проводиться профілактичні бесіди, а якщо це не допомагає, доводиться застосовувати більш жорсткі міри», – йдеться у повідомленні .

Санкція статті 173-2 КУпАП передбачає накладення штрафу від 3-х до 5-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до п’яти діб. При повторному правопорушення штраф і виправні роботи збільшуються вдвічі.

Правоохоронці звертаються до всіх, хто потерпає від домашнього насильства, негайно телефонувати до поліції за номером «102»