Павлоградські шахтарі вкотре довели – все, що вони роблять, вони роблять на відмінно.

І не так важливо чого це стосується – високих показників вуглевидобутку та перевиконання планів, або ж будь-яких інших сфер життя. Активні, спортивні та талановиті співробітники ДТЕК Павлоградвугілля продемонстрували свої навики на восьмому туристичному зльоті, приуроченому Міжнародному дню туризму. У масштабному заході взяли участь більше 600 співробітників – 10 команд, які представляли шахтоуправління та філії виробничого об'єднання.

На цей раз традиційний захід пройшов за мотивами програми «Орел и решка». Кожна команда представляла свою країну в презентації території кемпінгу, кулінарної майстерності та вмінні подати національне блюдо, а також вокально-танцювальному номері.

Одночасно з цими активностями спортсмени позмагались у силі та спритності.

Команди, які показали найкращі результати, були нагороджені дипломами та сертифікатами на «придбання вражень на вибір: плавальний басейн, відвідування спортзалу, боулінг, картинг-клуб, пейнтбол, страйкбол, лазерні бої.

Сергій Воронин, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля:

«ДТЕК Павлоградвугілля – одне із найефективніших виробничих підприємств України, співробітники якого вміють плідно працювати і весело відпочивати. Незважаючи на затяжну кризу у галузі, шахтарі Західного Донбасу продовжують інтенсивно нарощувати об’єми вуглевидобутку, тим самим забезпечуючи країну необхідним паливом для майбутнього опалювального сезону. Ми в черговий раз переконуємося, що туристичний зліт – справжнє свято для співробітників наших шахтоуправлінь та філіалів. Все створено для того, щоб люди на турзльоті отримали заряд сил і позитивних емоцій. І обов'язково після такого активного відпочинку, прибувши на робочі місця, продовжили добре працювати. Найголовніше – сьогодні перемогла одна команда і це команда професіоналів ДТЕК Павлоградвугілля».

Сарабі Набієв, працівник ділянки підготовчих робіт №3 ДТЕК ШУ Дніпровське:

«На шахті працюю недавно, тому вперше приймав участь у такому мега святі. Навіть уявити не міг, що таке турзліт. Було багато всього, і розчарування, і сміх, і радість. І все це не даремно, ми всі зібралися разом, добре провели час, показали свої творчі таланти. Ось такі ми справжні шахтарі – спортсмени, артисти та кулінари».

Євген Кондра, гірничий майстер вентиляції та техніки безпеки №1 ШУ ім. Героїв космоса:

«Мені сподобалося, що турзліт об'єднує людей, з якими я працюю на одному підприємстві . Цей справжній командоутворюючий захід допоміг побачити своїх колег дещо з іншої сторони. Знайшов багато нових друзів, побачив, як на гідному рівні інші колективи брали участь. Отримав заряд бадьорості на наснаги на рік вперед. Сподіваюсь, що це не останній турзліт»

Юридические услуги