Павлоградські шахтарі вкотре довели – все, що вони роблять, вони роблять на відмінно.

І не так важливо чого це стосується – високих показників вуглевидобутку та перевиконання планів, або ж будь-яких інших сфер життя. Активні, спортивні та талановиті співробітники ДТЕК Павлоградвугілля продемонстрували свої навики на восьмому туристичному зльоті, приуроченому Міжнародному дню туризму. У масштабному заході взяли участь більше 600 співробітників – 10 команд, які представляли шахтоуправління та філії виробничого об'єднання.

На цей раз традиційний захід пройшов за мотивами програми «Орел и решка». Кожна команда представляла свою країну в презентації території кемпінгу, кулінарної майстерності та вмінні подати національне блюдо, а також вокально-танцювальному номері.

Одночасно з цими активностями спортсмени позмагались у силі та спритності.

Команди, які показали найкращі результати, були нагороджені дипломами та сертифікатами на «придбання вражень на вибір: плавальний басейн, відвідування спортзалу, боулінг, картинг-клуб, пейнтбол, страйкбол, лазерні бої.

Сергій Воронин, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля:

«ДТЕК Павлоградвугілля – одне із найефективніших виробничих підприємств України, співробітники якого вміють плідно працювати і весело відпочивати. Незважаючи на затяжну кризу у галузі, шахтарі Західного Донбасу продовжують інтенсивно нарощувати об’єми вуглевидобутку, тим самим забезпечуючи країну необхідним паливом для майбутнього опалювального сезону. Ми в черговий раз переконуємося, що туристичний зліт – справжнє свято для співробітників наших шахтоуправлінь та філіалів. Все створено для того, щоб люди на турзльоті отримали заряд сил і позитивних емоцій. І обов'язково після такого активного відпочинку, прибувши на робочі місця, продовжили добре працювати. Найголовніше – сьогодні перемогла одна команда і це команда професіоналів ДТЕК Павлоградвугілля».

Сарабі Набієв, працівник ділянки підготовчих робіт №3 ДТЕК ШУ Дніпровське:

«На шахті працюю недавно, тому вперше приймав участь у такому мега святі. Навіть уявити не міг, що таке турзліт. Було багато всього, і розчарування, і сміх, і радість. І все це не даремно, ми всі зібралися разом, добре провели час, показали свої творчі таланти. Ось такі ми справжні шахтарі – спортсмени, артисти та кулінари».

Євген Кондра, гірничий майстер вентиляції та техніки безпеки №1 ШУ ім. Героїв космоса:

«Мені сподобалося, що турзліт об'єднує людей, з якими я працюю на одному підприємстві . Цей справжній командоутворюючий захід допоміг побачити своїх колег дещо з іншої сторони. Знайшов багато нових друзів, побачив, як на гідному рівні інші колективи брали участь. Отримав заряд бадьорості на наснаги на рік вперед. Сподіваюсь, що це не останній турзліт»