Відкрити притулок для безпритульних тварин у жовтні, як обіцялось раніше, уже, видно, не вдасться.

Об’єктом зацікавилась обласна прокуратура. Прокурори підозрюють, що рішення тендерного комітету та договору Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради і приватного підприємства є недійсними.

Прокуратурою області з цього приводу направлено позовну заяву до господарського суду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

«Під час моніторингу електронної системи закупівель «PROZZORO» з’ясовано, що Управлінням комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради проведено відкриті торги на закупівлю робіт по будівництву притулку для безпритульних тварин у місті Павлограді, за результатами яких з переможцем – приватним підприємством – укладено договір про виконання зазначених робіт на суму понад 1,4 млн. грн.
Разом з тим встановлено, що в порушення Закону України «Про публічні закупівлі» вказане приватне підприємство пов’язано з іншим учасником процедури закупівлі – товариством з обмеженою відповідальністю. Крім того, встановлено невідповідність переможця закупівлі кваліфікаційним критеріям, встановленим замовником у тендерній документації», – йдеться в повідомленні.

Наразі справа перебуває у провадженні господарського суду Дніпропетровської області.