Змінити життя в рідному селі на краще – абсолютно реально і не вимагає надзусиль.

Про це тепер абсолютно точно знають жителі села Булахівка, які проявили ініціативу і взяли участь у конкурсі міні-грантів компанії ДТЕК «Громада своїми руками». Завдяки їх бажанню зробити життя в Булахівці комфортнішим, на базі сільської школи з'явилася сучасна, екологічно безпечна зона для відпочинку та спілкування дітей і батьків.

«Еко-lend ВУЛИК» – таку назву має новий ігровий майданчик із зонами для відпочинку та спілкування в селі Булахівка, Павлоградського району. Створили майданчик на території місцевої сільської школи.

Розробляли проект та подали заявку на участь у конкурсі ДТЕК «Громада своїми руками» ініціативні жителі села під керівництвом директора школи Наталії Масловської. Ідею було затверджено членами конкурсної комісії та мешканцями регіону. Проект «Еко-lend ВУЛИК» став одним із 268 проектів-переможців цього року.

Наталія Масловська, керівник ініціативної групи «Holiday-makers» , директор Булахівської школи:

«Вулик – це результат роботи працелюбних «бджіл ». Два місяці жителі нашого села працювали, не покладаючи руки. Нас об'єднує загальна мета – створити красиве місце для відпочинку та спілкування дітей і дорослих. В результаті цієї спільної праці, особисто я переконана, що разом ми – сила і можемо не тільки локально, але й глобально змінити на краще життя в рідному селі. За це я вдячна в першу чергу організатору цього чудового конкурсу – компанії ДТЕК, а також всім, хто брав участь у будівництві майданчика ».

Загальна вартість будівництва майданчика склала більше 100 тис. грн На грант від ДТЕК були придбані: ігровий комплекс, гірка, лавочки, гойдалки, баскетбольний щит, турнік, боксерська груша. Власний трудовий та фінансовий вклад ініциативної громади села склав більше 26 тис. грн і був направлений на благоустрій території, арт-декору стін, закупівлі будівельних матеріалів, установці обладнання, освітлення. Практично такий же внесок сільських рад та місцевих підприємців: обрізка дерев, закупівля будівельних матеріалів, піску, цементу а також транспортні витрати. Над реалізацією проекту трудились майже 100 чоловік.

Наталія Капітанова, жителька села Балахівка:

«Щодня після роботи ми приходили на шкільний двір і до вечора трудились над створенням майданчика. Пибирали, будували, малювали. Цей проект і подібні йому дуже важливі і дуже потрібні в першу чергу для самих жителів. Вони змінюють наш менталітет, а ми, у свою чергу, подаємо гідний приклад нашим дітям. Найбільшою подякою за цю роботу для мене є те, що моя донька Яна, кожен раз гуляючи тут, радісно розповідає своїм друзям, що разом з іншими батьками цей майданчик будувала і її мама ».

Олена Коновалова, регіональний представник ДТЕК із соціального розвитку:

«Дуже важливо, що безпосередню участь у розробці та реалізації проектів конкурсу ДТЕК« Громада своїми руками» беруть самі жителі. В цьому і заключається основна мета і цінність конкурсу – об'єднати зусилля місцевих громад, влади та бізнесу у прагненні зробити життя в рідному селі, місті кращим та комфортнішим. Адже не даремно кажуть, що робиться своїми руками і цінується краще, і радість приносить більшу. Від компанії ДТЕК хочеться подякувати всім, хто доклав до цієї чудової ідеї, цьому творчому і чуйному проекту не лише вмілі руки, але і частку душі».

Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» за фінансової підтримки компанії ДТЕК вже шостий сезон проходить на територіях присутності бізнесу компанії. 268 проектів цього року стали переможцями конкурсу на 42 територіях присутності компанії, з них – 86 в Західному Донбасі, в тому числі 12 проектів – у селах Павлоградського району.