Напередодні Дня Захисника України солдати-строковики в/ч 3024 Павлограда вперше побували в Кімнаті бойової слави прикордонних військ

«Я побував у багатьох музеях, проте декотрі із експонатів часів Другої світової війни бачу тут вперше і приємно вражений побаченим», – зізнався tv-news.dp.ua заступник командира роти по роботі з особовим складом Михайло Дудченко.

Екскурсію по Кімнаті бойової слави прикордонних військ, що діє при раді ветеранів селища 40 років Жовтня провів її керівник Ігор Іваніченко.

«Ми повинні розповідати нашим захисникам напередодні Дня Захисника України те, що ми знаємо, поділитись, поспілкуватись, можливо навіть посперечатись . Але ми маємо розмовляти,бо без них нам ніяк. Наші прикордонники-ветерани залучались до допомоги військовослужбовцям із самого початку російсько-української війни», – говорить Ігор Іваніченко.

Солдатам екскурсія, експонати та розповідь дуже сподобалась.

«Можу запевнити, що всім хлопцям сподобалось. Я з ними поспілкувався. Дуже дякуємо, музей маленький, але дуже так компактно, по-домашньому. Шкода, що мале приміщення і неможливо показати чимало експонатів. Для службовців строкової служби це матиме гарний виховний вплив , підняття їх бойового духу. Це буде згадка про Павлоград для солдат, які тут не проживають», – розповідає заступник командира Михайло Дудченко.

Перед входом до Кімнати бойової слави на стіні портрети загиблих в зоні АТО. Заступник командира побачив тут одного зі своїх наставників – майора Віталія Куриловича.

Після екскурсії із військовиками зустрівся учасник Другої світової війни Микола Максимович Лимар. Недивлячись на поважний вік ( 91 рік) він досить бадьоро розповідав хлопцям про те, як на війні збивав ворожі літаки.

До речі

Це уже друга група строковиків, котрі за два дні побували в Кімнаті бойової слави прикордонних військ. Всі військовики та їх командири були приємно вражені і експонатами , і розповіддю і тому вручили керівнику Кімнати бойової слави прикордонних військ Ігорю Іваніченко лист-подяку від командира військової частини 3024.