13 жовтня шахта відновила роботу 

Спалах метану на шахті Дніпровська однойменного шахтоуправління стався у ніч на 8 жовтня на дільниці 1108 лави.
Для ліквідації наслідків аварії робота шахти була призупинена. Повідомляє прес-служба ДТЕК.

«Спалах метану на шахті Дніпровській стався в кінці другої зміни. Був оперативно введений план ліквідації аварії. Завдяки тому, що всі працівники шахтоуправління навчені правилам поведінки при виникненні аварії, люди, що знаходились на небезпечній дільниці та в шахті, оперативно виведені на поверхню»,– йдеться у повідомленні .

Після виїзду на поверхню працівники пройшли обстеження в медичному пункті шахти. Стан здоров'я одного із співробітників був під питанням, тому для точної діагностики він був доставлений до Павлоградської центральної лікарні №4, проте в цей день від госпіталізації відмовився.

Олександр Підплетько, заступник директора з охорони праці ДТЕК ШУ Дніпровське:

«Наступного дня після аварії співробітник, відчув погіршення самопочуття і звернувся в лікарню за місцем проживання. При обстеженні йому було поставлено діагноз – термічний опік обличчя 1-2 ступеню, закрита черепно-мозкова травма. Йому надана вся необхідна медична допомога, зараз він знаходиться на стаціонарному лікуванні. Самопочуття задовільне ".

13 жовтня о 2:00 гірничі роботи на шахті Дніпровська однойменного шахтоуправління ДТЕК Павлоградвугілля відновлені.

Штабом з ліквідації аварії було прийнято рішення про ізоляцію частини гірничих виробок за методом виведення чотирьох вибухозахисних перемичок. Роботи з їх установки виконували представники 8 гірничо-рятувального загону разом із працівниками шахтоуправління в безпечних місцях виробки. Роботи з ізоляції аварійної ділянки були завершені 12 жовтня о 23 год 23 хв.

Працівники дільниць, фронт робіт котрих залишався в зоні ізоляції, перерозподілені на інші ділянки шахтоуправління за своїми спеціальностями. Вони повністю забезпечені роботою із збереженням всіх виплат, компенсацій та пільг відповідно до колективного договору між адміністрацією ДТЕК Павлоградвугілля та профспілками.

На шахті працює комісія з розслідування наслідків аварії.