Захід пройшов увечері 15 жовтня. Він присвячений Дню Захисника України.

У Марші взяли участь громадські організації та формування патріотичного спрямування, ветерани АТО, волонтери, мешканці міста.

Із прапорами, смолоскипами, фаєрами та патріотичними гаслами учасники ходи пройшли по вул. Центральній від пам’ятника Жозефу Котіну до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Дорогою скандували патріотичні гасла та співали українських пісень. Автівки, що проїздили повз, на знак підтримки патріотів тиснули на клаксони, а із балкону одного із будинків будинку дитячий голос дзвінко викрикував «Слава Україні!», «Героям Слава!», – хором відповідали учасники ходи.


Біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов імпровізований мітинг. 

Виступаючі привітали із Днем Захисника України, говорили про теперішню ситуацію в Україні, про необхідність єднатись і боротись за свою державу.

«Ми вважаємо, що у цей день потрібно вітати тих, хто зараз захищає Україну, хто захищав її від зовнішнього та внутрішнього ворога. Але не тільки учасників бойових дій, а й волонтерів і тих людей, які захищають нашу батьківщину на інформаційному просторі. Є багато журналістів, які борються за самостійну Україну, тому що ми знаємо, що програвши інформаційну війну, ми можемо програти всю Україну. І саме так було у 2014 році», – говорить лідер ГФ «Павлоградська Самооборона» Сергій Тищенко.