В безпосередній близькості від житлових багатоповерхівок розмістилось підприємство із виробництва акрилових басейнів та ванн. 

Так кажуть мешканці будинків. Що насправді роблять за металевим та бетонним парканом достеменно невідомо, бо на територію підприємства не пустили навіть представників міськвиконкому.

Мешканці прилеглих будинків нарікають , що увечері не можуть відкрити кватирки чи вийти на вулицю, бо задихаються від різких хімічних запахів. Кажуть, що від цього у них паморочиться голова та погіршується самопочуття. Свій протест люди виразили у мітингу, що пройшов на селищі РТС за ініціативи ГО «Характерник».

«Ми прийшли сюди, аби на нас звернули увагу. Від акрилового заводу страшенний запах, особливо уночі, нічим дихати. Ми задихаємось. Хто дав дозвіл на розміщення тут акрилового заводу в житловому мікрорайоні?», – кажуть мешканці селища.

Вони запевняють, що бачили як з території підприємства вивозять акрилові басейни і погрожують вдатись до радикальніших методів, перекрити дорогу, якщо їх не почують.

Люди уже неодноразово направляли листи на міськвиконком, обладміністрацію, екологію. Проте питання ніяк не вирішується.

Як повідомив мітингарям начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради Андрій Завгородній, заміри, зроблені влітку за межами підприємства були в межах норми, а на територію підприємства їх не пустили.

«З приводу того чи законно працює підприємство, я нічого сказати не можу. З цим мають розібратись правоохоронці. З приводу викидів, то 4 липня виїздив наш еколог разом із інспекцією з благоустрою . Вони робили заміри і на той час було все в межах норми. А зайти на територію підприємства не змогли, бо їм відмовили в доступі . Ми спробуємо зібрати комісію і я думаю, що доступ нам дадуть лише через суд для того, щоб перевірити це підприємство. Постараємось, але поки що, ніяких гарантій я вам не можу дати. Як вийде. Ми постараємось зробити заміри уночі», – сказав Андрій Завгородній.

Присутні на акції прийняли звернення до прокурора, міського голови та обладміністрації із проханням розібратись у ситуації і закрити шкідливе виробництво у житловому районі.