Сьогодні під час пленарного засідання депутатам міської ради офіційно представили двох нових керівників комунальних підприємств.

Посаду начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва зайняв 31- річний Андрій Завгородній  Він має вищу освіту, закінчив Дніпропетровський інститут залізничного транспорту. Трудову діяльність розпочав у 2007 році, бригадиром з ремонту колії на станції Павлоград-1. Потім працював у будівельній компанії. І з липня 2014 працює в органах місцевого самоврядування Павлограда, в управлінні комунального господарства.

Андрій Завгородній змінив на цій посаді Миколу Куша . Він був звільнений у 2017 році за власним бажанням.

Представлений був сьогодні також новий керівник КП Павлограджитлосервіс». Відомство очолив екс-мер Тернівки 60-річний Євген Бондар.

«КП «Павлогралджитлосервіс» зараз переживає не найкращі часи, але Євген Гаврилович уже розібрався і каже, що все буде добре. Розпочали уже вмикати під’їздне освітлення. Але не все залежить від комунального підприємства і від директора. Повинні це розуміти і люди», – сказав міський голова під час представлення.