Підрядники обіцяють завершити перший проект по відновленню зруйнованого вибухом газу будинку за 5 днів.

Далі почнеться реалізація другого проекту – підключення всіх комунікацій, відновлення газо - та водопостачання. На ці роботи із міського бюджету виділено ще 400 тис грн. Внутрішні оздоблювальні роботи мешканці будинку  мають виконувати за власні кошти.

Люди зможуть заселитись лише після того, як п’ять інстанцій (підрядник, проектувальник, замовник , технагляд ) засвідчать, що квартири готові до проживання і підпишуть відповідний акт готовності.

У якому стані будинок, що уже зроблено, що потрібно зробити, у які квартири уже можна заселяти людей 18 жовтня оглянули відповідні служби міськвиконкому.

«Відновили конструкцію будинку, внутрішні роботи потрібно робити сумісно. Так говорять депутати міської ради, бо ви знаходитесь у таки же умовах, як інші мешканці міста, котрі постраждали внаслідок пожежі чи інших проблем», – говорить заступник міського голови Віталій Мовчан.

Нарікань у людей багато. У когось немає коштів на оздоблювальні роботи, у когось труби перекосились , підлога провалюється, на стінах суцільна цвіль, хтось незадоволений якістю того, що уже зроблено.

Звинувачують також підрядників у тому, що ті начебто покрали їхні демонтовані двері та ванни, котрі були у непридатному стані.

«У нас кран працював лише три дні. Часу не залишалось, бо потім нам довелося б руками виносити все на вулицю і вручну вантажити на машини і вивозити. Вся проблема в тому, що хтось хотів стару ванну здати за 300 грн на металобрухт», – виправдовується підрядник.

Проте на сьогоднішній день, поки що,  не всі квартири придатні для життя. Людям, котрі не зможуть заселитись, пообіцяли матеріальну допомогу для того, щоб вони могли винайняти житло. Що робити далі спеціальна комісія вирішуватиме у п’ятницю.

На відновлення будинку та підключення комунікацій витрачено 1млн 900 тис грн. міського бюджету.

Довідково

Вибух газу із подальшим горінням у житловій п’ятиповерхівці по Дніпровській , 569 у Павлограді стався у ніч на 18 вересня 2016 року. В результаті будинок зазнав значних руйнувань. За щасливим збігом обставин ніхто із мешканців будинку не постраждав .

Матеріал за темою: У Павлограді в житловій багатоповерхівці стався вибух