300 кг коропців не більше 50 грамів кожен випустили у Самару, ще стільки ж у Вовчу, решту – в Тернівські розливи та водойми.

18 жовтня зариблювали річки члени об’єднання підводних мисливців та рибалок Дніпропетровщини. За цим процесом спостерігав журналісту tv-news.dp.ua.

«Наші водойми гинуть. Справа в тому, що без риби водойми міліють. Якщо раніше на Вовчій були ями до 4 метрів, то зараз до 2 метрів. За рік на два метри замулюються ями. Де раніше можна було річку перепливти, то тепер переходять вбрід. І це через відсутність риби у тому числі. Сьогодні ми випускаємо у наші водойми 865 кг мальків коропа. Закупили його за кошти добровільних пожертви членів нашої організації та мешканців міста. Всього на суму 40 тис грн. Будь-хто може прийти до нас в організацію і пожертвувати будь-яку суму, яку він вважає за потрібне», – розповів голова об’єднання підводних мисливців та рибалок Дніпропетровщини Павло Шанька.

За його словами, спеціально підгодовувати мальків немає потреби, бо у наших річках достатньо корму для риби. І уже наступної осені вона виросте у вазі до 1,5 кг.

Члени об’єднання займаються не лише зарибленням водойм, а й боротьбою із браконьєрами. Кажуть, що після зариблення річок, пильнуватимуть за тим, аби її не виловлювали. І у випадку порушень складатимуть протоколи. Таке право у них, як у громадських інспекторів, є.

Виловлювати коропа дозволяється, якщо його довжина не менша 25 см. На порушників накладаються штрафи – 340 грн за кожного коропця меншого 25 см.