Колишнього директора КП «Управління ринками» у Павлограді звинувачують у зловживанні службовим становищем та отримані неправомірної вигоди.

В Павлоградському міськрайонному суді уже пройшло три судових слухання. На жодне із них позивач у справі не з’явився.
23 жовтня під час чергового засідання стало відомо, що тепер цю справу розглядатиме інший суддя – Олександр Щербина. В Анатолія Косюка, котрий раніше вів справу, закінчився термін повноважень.

«Справа зазнала повторного розподілу і визначились, що тепер її розглядатиме суддя Щербина. Відповідно до закону, коли справа не розглядається колегіально, то її розгляд необхідно розпочинати спочатку. Така процедура. Недотримання цієї процедури тягне за собою скасування рішення. Такі вимоги закону і ми їх повинні дотримуватись», – сказав суддя Олександр Щербина.

У зв’язку із хворобою адвоката, обвинувачуваний Маслєнніков звернувся до суду із заявою перенести справу на інший день. Враховуючи бажання відповідача та неявку на суд потерпілого, суддя прийняв рішення перенести засідання .

Олександр Щербина також запевнив, що заміни судді більш не буде, а явку потерпілого має забезпечити сторона обвинувачення.
Судова справа стосовно колишнього керівника «Управління ринками» привернула увагу громадськості. Адже Георгій Маслєнніков відома в місті людина, у 2015 він навіть балотувався на посаду мера міста.

«Ця справа мені не байдужа, бо сам колишній директор КП «Управління ринками» , беручи хабар, сказав, що через земельну комісію він всі питання повирішує. Тому мені, як члену земельної комісії, стало цікаво, чи це через нашу комісію і яким чином все мало б уладнатись чи можливо через комісію за тимчасовими спорудами. Я вважаю, що ця справа резонансна. Справа, яка поставила під сумнів і роботу депутатського корпусу, і роботу комунальних підприємств, і взагалі пляма упала не лише на депутатів, а й в цілому на владу міста», – розповіла tv-news.dp.ua депутат міської ради Валентина Жилкіна.

Сам же Георгій Маслєнніков свою провину не визнає. У випадку, якщо суд визнає його винним, то колишній директор комунального підприємства може сісти за грати до 8 років.

Читайте також: У Павлограді розпочався суд над колишнім директором комунального підприємства