Розмір надбавки залежить від численних факторів 

Осучаснені виплати пенсіонерам обіцяють виплатити до 25 жовтня.

В Україні з 11 жовтня стартувала пенсійна реформа. Однак нинішнім пенсіонерам осучаснили (підвищили) пенсії заднім числом - з 1 жовтня.
Відразу ж виникло багато нарікань, тому що комусь додали всього 100-200 грн, а комусь – кілька тисяч гривень. Чому так сталося?
Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний пояснив, що перерахунок здійснюється індивідуально і залежить від декількох показників.

«До прийняття цієї реформи в пенсійній системі була така ситуація, що хтось мав великий стаж, хтось - невеликий, хтось - велику зарплату, інший – малу, але всі вони отримували фактично однакову мінімальну пенсію. І саме з прийняттям цього закону ми відновлюємо диференціацію розмірів пенсій. Тобто індивідуальний підхід в залежності від того, скільки у людини стажу – це один фактор, який впливає на розмір пенсії.
І другий - яка у людини була зарплата. У кожного буде індивідуальний розмір пенсії. Саме за цим принципом робився перерахунок пенсій. Тому хтось отримав підвищення, хтось менше, але всі ці підвищення залежать саме від того, як людина працювала і скільки він платив внески до Пенсійного фонду ", – пояснив чиновник.

За його словам  до кінця місяця, всі пенсіонери, яким був зроблений перерахунок, отримають письмове повідомлення, де будуть вказані їх розмір пенсії, розрахунок цієї пенсії, коефіцієнт стажу, коефіцієнт заробітку. І вони можуть побачити, чому саме і як виросла пенсійна виплата.