По місту не пересуватиметься жоден собака без «паспорта» і без господаря 

Проблему безпритульних собак у місті має вирішити притулок для тварин. Відкрити його планують найближчим часом.

За повідомленням начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Андрія Завгороднього, до наступного понеділка роботи будуть завершені. А ще через два тижні об’єкт передадуть на баланс КП «Затишне місто». Це буде режимний об’єкт. Потрапити можна буде лише у виставкову зону, де розміщуватимуться найкращі представники роду собачого. Тут бажаючі можуть вибрати собі чотирилапого для «усиновлення».

Віддають тварину в «гарні руки» безкоштовно, але перед цим майбутній власник має укласти із підприємством відповідну угоду про належний догляд за своїм підопічним , а собаці у вухо вставлять «чіп» і занесуть у базу даних.

«Я не можу сказати, що відразу ви побачите різке зменшення кількості собак в місті. Об’єкт – це перша ластівка в області. Він дозволить кардинально вирішити проблему безпритульних тварин у місті. В результаті ми прагнемо до того, що по місту не повинна пересуватись жодна тварина без господаря . Всі решта підлягають відлову. За кожну тварину хтось має нести відповідальність», – говорить працівник КП «Затишне місто» Юрій Гусак. Саме він є відповідальним за притулок.

Житло для безпритульних розбите на три зони: карантинна – це зона, куди тварина потрапляє відразу після відлову . І після обстеження ветеринаром і не виявленні ніяких хвороб, «пацієнта» переводять у загальну зону. І уже там собаки діляться на категорії – за статевими ознаками та зовнішньою красою (перспективні , неперспективні). Перспективних поміщають у виставкову залу.

А от неперспективним геть не пощастить. Врятувати від усипляння їх зможуть лише зоозахисники.

«Що стосується неперспективних – це питання важке. Ми почуємо від зоозахисників багато нарікань. Але ми не можемо тримати все життя неперспективного собаку. Неперспективний – це собака хворий чи інвалід, є патології, і його ніхто не захоче взяти. У нас є домовленість із зоозахисниками. Вони на договірних умовах зможуть його утримувати при умові, що ця тварина ніколи більше не повернеться на територію міста», – говорить Юрій Гусак.

За його словами притулок розрахований на 175 тварин. Це найкращий притулок в області. Намагаються перейняти найкращі європейські практики по утриманню тварин.

Довідково

За приблизними підрахунками на даний час по місту вештається близько 4 тис бродячих собак.

 

Коментарі   

+1 # Елена 25.10.2017, 10:57
А не тот ли это притулок с криматорием для собак??? Про это они не поделились новостью,?!!если на 175 мест, то куда они собираются остальных, почти 4тыс?? Животных девать? И если мы будем сейчас молчать, то наш город точно прославится.... и на этот проект , по слухам, неоправданно большие деньги были выделены, хотелось бы узнать сколько, кто финансирует и как будут распределятся (или отмываться) средства наших налогоплатильщиков, а не убийц несчастных животных.
Михайлова Елена.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Paul Lemberg 02.11.2017, 07:59
У Павлограді проживає ~100 тисяч людей, тобто ~25 тисяч сімей. Безпритульних собак у нашому місті - щось трохи більше чотирьох тисяч - десь проскакувала точна цифра. Звертаю увагу товариства: 25 тисяч сімей настільки втратили моральність, відповідальність і доброту, що не в змозі прихистити і взяти на себе відповідальність за чотири тисячі собак! - один собака на 6 сімей!
Люди! А ми з вами - справді люди?.. :(
https://www.youtube.com/watch?v=Ty2FVORVTQM
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата