Троє людей померли 

Щорічно в лікувальні заклади країни поступає в середньому до 250 чоловік із отруєнням грибами. За статистикою у 87% випадків люди труяться свіжими дикорослими грибами, у 13% випадків – сушеними , маринованими та соленими.

Упродовж цього року на Дніпропетровщині зареєстровано 6 випадків отруєння грибами , при котрих постраждало 9 чоловік, троє із них померли. У Павлограді цьогоріч діагноз отруєння грибами був поставлений у одного пацієнта, щоправда в процесі лікування діагноз був знятий. Після вживання грибів у чоловіка загострились хронічні захворювання органів травлення. Про це повідомила лікар загальної гігієни Людмила Старішко.

«Гриби містять удвічі більше білка, аніж інші харчові продукти, тому важко перетравлюються. Їх не варто вживати людям похилого віку , із захворюванням шлунково-кишкового тракту , вагітним жінкам та дітям до 8 років. Гриби можуть спровокувати загострення різних хронічних захворювань», – розповіла Людмила Старішко.

За її словами гриби краще купувати у спеціалізованих магазинах , де на них є відповідні документи. Не можна збирати гриби уздовж автомобільних доріг, залізниць, у промисловій зоні міста , поблизу полів, смітників. Такої ж думки і досвідчені грибники. Вони збирають гриби лише у лісі і лише ті, котрі добре знають.