13 млн уже «наскребли» 

Аби отримати ліміти газу для початку опалювального сезону КП «Павлоградтеплоенерго» має сплатити НАК Нафтогазу 30 млн грн. Раніше мова йшла про 11 млн грн. Міський голова пояснив звідки взялась цифра у 30 млн.

«Умови виділення номінації для Павлоградтеплоенерго на етапі підготовки до опалювального сезону – були 11 млн грн. Це ті гроші, котрі Павлоградтеплоенерго повинно гасити, згідно графіка реструктуризації боргів у 95 млн грн. На минулій сесії ми прийняли рішення про надання фінпідтримки в розмірі 5 млн грн і ще трохи коштів Теплоенерго і ми виходили на 11 млн грн. І тут буквально на минулому тижні міняються правила гри. По - перше, додається іще грудень додатково по графіку НАК Нафтогаз виставляє і ще у нас виходить одна цікава ситуація, що стосується різниці в тарифах. Держава повинна була погасити різницю в тарифах . Але це не живі гроші а віртуальні – 14 млн грн. В результаті різниці а тарифах в сумі 14 млн грн нам не виділяють , бо ще не вийшла постанова про компенсацію, а нам включають в борг 14 млн грн. В результаті загальна сумка виходить майже 30 млн грн», – розповів міський голова під час позачергової сесії депутатів.

За його словами на сьогоднішній день знайшли лише 13 млн грн із потрібної суми.

За повідомленням начальника КП «Павлоградтеплоенерго» Миколи Вовка, всі кошти, що надходять на підприємство, ідуть на погашення боргів перед НАК Нафтогаз. 

«Ми зараз навіть не виплачуємо зарплату своїм працівникам. Але люди із розумінням відносяться до цієї ситуації », – сказав Микола Вовк.

За його словами борги населення за спожите тепло складають 85 млн грн.