Причини виникнення недуги до кінця не вивчені, але передумовою появи цієї хвороби вважається спадкова генетика.

Про це повідомила лікар-дерматовенеролог Вікторія Єрьоміна під час прес-конференції.

«Псоріаз – це пожиттєвий стан. Захворювання не заразне та безпечне для життя хворого, однак тяжкі форми псоріазу можуть негативно впливати на якість життя. Без своєчасного лікування може розвинутись псоріатичний артрит, який може призвести до інвалідизації хворого», – розповіла Вікторія Єрьоміна.

За її словами на даний час в Павлоградському шкіряно-венерологічному відділенні міської лікарні №1 спостерігаються 264 пацієнти із захворюванням на псоріаз. Але ці данні не можна вважати повними, бо люди, на жаль, не звертаються до лікаря при перших проявах захворювання.
В останні роки розроблена велика кількість нових високоефективних ліків і методів лікування псоріазу, проте лише лікар-дерматолог може вирішити, яке лікування найбільше підходить кожному хворому.

Самолікування призводить до погіршення стану хворого і в подальшому ускладнює процес медичної допомоги.
У випадку виникнення підозри на псоріаз, лікарі радять звернутись до шкірвенерологічного відділення за адресою: м. Павлоград, вул. Шевченка, 63. Телефон для довідок: 6-34-05.

Лікарі приймають щодня з 8-00 до 15-30, крім суботи та неділі

Довідково

Псоріаз – хронічне неінфекційне захворювання шкіри, яке супроводжується червоними висипаннями і сріблястими плямами на різних ділянках тіла.