ДніпроОДА запрошує на прем’єру повнометражного фільму «93: бій за Україну».

Це хронологія життя бійців 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ в зоні АТО. 2 листопада презентують першу серію документальної трилогії. Стрічка складається з інтерв'ю військових і відео, які хлопці знімали на фронті на мобільні телефони. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Головні герої фільму – більше двох десятків солдатів та офіцерів 93-ї. Саме їхні голоси звучать за кадром. Частина з них – вже демобілізовані або в запасі.

Це спільна робота армійців та кінематографа Лідії Гужви. Творчий колектив вважає, історію мають переповідати очевидці.

«Стрічка без прикрас і цензури показує події і людей такими, якими вони є. Перемога і поразка, розгубленість і відчай, героїзм і жертовність – це все було там, на фронті. Це все відобразили у кінокартині», – розказала Лідія Гужва.

Ідея фільму – бійця 93-ї бригади Вадима Вейді. Йому ж належить і чимало відеозйомок.

«Цей фільм – про зростання бойового духу нашої армії. Він некомерційний і створений на волонтерських засадах», – зазначив він.

Глядачі побачать події, які відбувалися в Авдіївці, Пісках, терміналах Донецького аеропорту. Деякі факти про ці «гарячі точки» будуть оприлюдненні вперше. У першу серію увійшло більше 20 інтерв’ю АТОвців. Загалом їх у трилогії – півсотні.

Після прем’єри кінострічку повезуть на передову, аби показати бійцям, які стоять на позиціях.

Презентація фільму за адресою: Дніпро, облдержадміністрація, пр. О.Поля, 1. Початок – о 19.00, вхід вільний. Додаткова інформація за телефоном – (096) 7-333-100.

Коментарі   

0 # Аліна 01.11.2017, 10:54
Фільм про 93-тю бригаду, а на фото десантники 25-ї бригади в Краматорську весною 2014 року.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата