В акції взяли участь також ГФ «Національні дружини», «Павлоградська Самооборона», депутати міської ради від УКРОПу та мешканці міста.

Дати відповідь на запитання активістів ні мер, ні його заступники не вийшли. У відділі регіональної політики пояснили, що всі відсутні чи надто зайняті. Тому активісти самі піднялись у кабінет заступника, де проходила нарада.

На їх запитання відповідав перший заступник міського голови Віталій Мовчан. За його словами тарифи на тепло встановлює Національна комісія з регулювання теплоенергетики. Що стосується проїзду в міському транспорті, то на ці питання він не компетентний відповідати , бо це не його сфера.

 

На пропозицію активістів створити робочу комісію, куди увійшли б не лише представники влади, а й громадськості, котра розібралась би у тарифах, боргах та контролювала б їх справедливість, Віталій Мовчан погодився. А от щодо пільгових перевезень порадив поспілкуватись із мером.

Учасники акції написали міському голові колективний лист із вимогами:

  • створити робочу групу у складі депутатів міської ради та представників громадськості з питань теплопостачання , контролю за тарифами та іншими комунальними послугами.
  • Підписання меморандуму між міською владою, пасажироперевізниками та громадськістю про належне перевезення пільгових категорій в громадському транспорті , зокрема, безлімітного перевезення учасників АТО.
  • Створення доступної для всіх мешканців гарячої лінії , як органу, що контролював би виконання цих питань.

«Представники громадськості залишають за собою право контролювати і наполягати на виконанні вищевказаних вимог», – йдеться у колективному листі.

За порядком під час акції пильнували правоохоронці. Втручатись їм не довелось. Все пройшло спокійно.