Обурені відсутністю в місті теплопостачання, високими тарифами на комунальні послуги, на проїзд в міському транспорті близько сотні активістів вийшли до стін міськвиконкому. 

Організатор заходу – «Національний корпус Павлограда».

«Назріло чимало питань до місцевої влади. Ми прийшли під міськвиконком, аби задати їх міському голові. Чому до цього часу не розпочався опалювальний сезон? Чому два тижні дитсадки, школи залишались без опалення? Чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, на проїзд у громадському транспорті? Чому пасажири не можуть скористатись своїми законними пільгами? Нам кажуть, що опалення немає, бо є борги населення. Але ж вони утворились не сьогодні , про них давно було відомо. І звідки взялись такі борги?», – говорить лідер міської організації «Національний корпус Павлограда» Денис Середа.

 

В акції взяли участь також ГФ «Національні дружини», «Павлоградська Самооборона», депутати міської ради від УКРОПу та мешканці міста.

Дати відповідь на запитання активістів ні мер, ні його заступники не вийшли. У відділі регіональної політики пояснили, що всі відсутні чи надто зайняті. Тому активісти самі піднялись у кабінет заступника, де проходила нарада.

На їх запитання відповідав перший заступник міського голови Віталій Мовчан. За його словами тарифи на тепло встановлює Національна комісія з регулювання теплоенергетики. Що стосується проїзду в міському транспорті, то на ці питання він не компетентний відповідати , бо це не його сфера.

 

На пропозицію активістів створити робочу комісію, куди увійшли б не лише представники влади, а й громадськості, котра розібралась би у тарифах, боргах та контролювала б їх справедливість, Віталій Мовчан погодився. А от щодо пільгових перевезень порадив поспілкуватись із мером.

Учасники акції написали міському голові колективний лист із вимогами:

  • створити робочу групу у складі депутатів міської ради та представників громадськості з питань теплопостачання , контролю за тарифами та іншими комунальними послугами.
  • Підписання меморандуму між міською владою, пасажироперевізниками та громадськістю про належне перевезення пільгових категорій в громадському транспорті , зокрема, безлімітного перевезення учасників АТО.
  • Створення доступної для всіх мешканців гарячої лінії , як органу, що контролював би виконання цих питань.

«Представники громадськості залишають за собою право контролювати і наполягати на виконанні вищевказаних вимог», – йдеться у колективному листі.

За порядком під час акції пильнували правоохоронці. Втручатись їм не довелось. Все пройшло спокійно. 

 

Юридические услуги