Після трьох місяців досудового розслідування, у справі Георгія Маслєннікова з’явився новий свідок

Із клопотанням заслухати свідка Ю. до суду звернулась адвокат обвинувачуваного Маслєннікова. Суддя задовольнив клопотання сторони захисту. Свідок розваже все суду після того, як із його показами ознайомиться прокурор.

1 листопада на п’яте судове засідання вперше з’явився позивач. Щоправда, у зв’язку із заміною судді, розгляд судової справи почався заново.
Прокурор зачитав обвинувальний акт, із котрого слідує, що Георгій Маслєнніков, будучи на посаді директора КП «Управління ринками» , отримав хабар за сприяння у вирішенні питання виділення землі для розміщення тимчасової споруди, так званого МАФа.

Після чого суд визначився із порядком допиту учасників судового процесу та вивчення доказів. Першим вирішили заслухати позивача, далі допитати свідків, дослідити докази і наостанку заслухати обвинувачуваного.

У зв’язку із раптовою появою нового свідка, допит потерпілого перенесли на наступне судове засідання.

Колишнього диретора КП «Управління ринкми» звинувачують у зловживанні службовим становищем та отриманні неправомірної вигоди. Георгій Маслєнніков своєї провини не визнає і готовий про це розповісти суду.