ДніпроОДА запрошує батьків та дружин загиблих учасників АТО пройти медогляд в обласному центрі кардіології та кардіохірургії.

Окрім лабораторних та апаратних досліджень, на них чекатимуть консультації висококваліфікованих фахівців та високоточне дослідження серця – коронарографія. Всі обстеження – безкоштовні. Про це стало відомо під час прес-конференції у ДніпроОДА.

«Члени родин загиблих бійців потребують особливої уваги до свого здоров’я. Важливо вчасно виявити проблему, особливо якщо йдеться про серцево-судинні захворювання. Тому організували для них комплексний медогляд в обласному кардіоцентрі – він цілком безкоштовний», – повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Обстеження стартуватимуть 6 листопада й триватимуть до кінця місяця. Медогляди пройдуть мешканці міст – Дніпра, Новомосковська, Синельникового та районів – Магдалинівського, Солонянського, Дніпровського, Новомосковського, Синельниковського. Організовуватимуть та підвозитимуть всіх бажаючих –райадміністрації та міські ради.

«Медогляди мешканців інших районів області продовжимо вже у грудні. У разі сезонної епідемії грипу чи ГРВІ – у січні», – заявив заступник директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Олексій Григорук.

Для членів родин загиблих АТОвців організують лабораторні, радіологічні, кардіологічні та ультразвукові дослідження. Вони зможуть також консультуватися з висококласними фахівцями – кардіологом, ендокринологом, невропатологом, гастроентерологом, пульмонологом.

«Після повного обстеження пацієнт отримає кваліфікований висновок щодо стану здоров’я та рекомендації – які слід приймати ліки чи якої дієти притримуватися. У разі потреби його направлять на додаткові обстеження до інших медзакладів», – розповіла директор обласного центру кардіології та кардіохірургії Олена Лугова.

У кардіоцентрі можна буде пройти й коронарографічне обстеження, під час якого за допомогою спеціального апарата досліджуються серцеві судини.

«У такий спосіб ми можемо вчасно виявити ураженість судин та найголовніше – попередити ішемічну хворобу серця. Це найрозповсюдженіше захворювання у нашому регіоні після гіпертонії», – додала Олена Лугова.

Медогляди проходитимуть по буднях за графіком – з 8:00 до 18:00. Пацієнтів супроводжуватиме медпрацівник, тому в черзі стояти не доведеться, запевнила Олена Лугова.

Записатися на медогляд можна у центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА. Додаткова інформація – за телефоном: 068 6798961