В Широківському районі 32-літній чоловік отримав смертельний розряд струму при спробі викрадення елктроенергії 

10 листопада на території трансформаторної підстанції №748 в селі Новоселівка був виявлений труп стороннього чоловіка в монтерському спорядженні. Загиблий отримав смертельный розряд сторуму при спробі викрадення електроенергії.
Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

«О 08:10 на диспетчерський пункт Широківських районних електричних мереж надійшло повідомлення від диспетчера районної лікарні про виявлення чоловіка, що лежить без ознаків життя біля однієї із електроопор в районі будину №67 по вул. Миру. Чоловік був одягнений в монтерське спорядження – монтерський пояс та лази. Як з’ясувалось , 32-літній чоловік був уражений високим розрядом струму при спробі змонтувати накид для крадіжки електроенергії»,– йдеться в повідомленні .

Подібний випадок 3 жовтня стався у Дніпрі. При спробі викрадення електрообладнання чоловік отримав смертельний розряд струму.

22 вересня аналогічний випадок був зафіксований на території трансформаторної підстанції Маріупольського району електричних мереж ДТЕК Донецькенерго. А 10 вересня в Царичанському районі Дніпропетровщини загинув фермер, котрий вирішив самостійно відремонтувати фазу на підстанції.

«У зв’язку із інцидентами ДТЕК Дніпрообленерго вкотре звертається до мешканців області із закликом дотримуватись правил електробезпеки та попереджає про ризик отримати серйозні трами чи загинути від ураження електричним струмом при спробі проникнення на території енергооб’єктів. Ми наполегливо закликаємо мешканців: не ризикуйте життям, не наближайтесь до об’єктів високої напруги, котрі несуть смертельну небезпеку. Не втручайтесь в роботу ліній елктропередач та трансформаторних підстанцій! Адже ціною бажання нечесного заробітку, а то і простої необережності може стати ваше життя та здоров’я!», – підкреслив директор з охорони праці підприємств дистрибуції ДТЕК Енерго Олексій Носов.

Категорично забороняється:

  •  проникати в трансформаторні підстанції чи технічні підвали житлових будинків, де знаходяться комунікації;
  •  знаходитись на території електроустановок;
  •  наближатись на недопустиму відстань чи торкатись предметами до струмопровідних частин, що знаходяться під напругою.

Якщо ви виявили поламані чи відкриті двері трансформаторних підстанцій та розподільних пунктів, пошкодження повітряних, кабельних ліній елктропередачі, помітили спроби проникнення на територію електроустановок сторонніх осіб – не будьте байдужими ! Терміново телефонуйте в контакт-центр ДТЕК Дніпрообленерго за номером 0800 500 444 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів на території України). Своєю небайдужістю ви можете вберегти від біди випадкового перехожого чи дитину.