Юні шахісти боролись за звання переможця спартакіади школярів Павлограда

Фестиваль пройшов 14 листопада в актовій залі школі №9 Павлограда . У ньому взяли участь 80 кращих шахістів міста. Це учні павлоградських шкіл від першокласників до 11- класників. Адже у цьому виді спорту зріст та вага не мають значення. Розповідає головний суддя змагань , вчитель фізкультури школи № 19 Сергій Руденко.

« У традиційному шаховому фестивалі спартакіади школярів Павлограда беруть участь команди всіх шкіл міста. Це найсильніші шахісти серед школярів, діти різного віку. Цьогоріч конкуренція серйозна – у фестивалі беруть участь 10 другорозрядників та 15 третьорозрядників . Всього 80 учасників», – розповів Сергій Руденко.

Дмитро Гузь працює на шахті Павлоградській, а у вільний час вчить дітей грати у шахи. Каже, що займається цим видом спорту уже 15 років, хоча раніше навіть і не мріяв про таке.

«Колись у Павлограді був шаховий клуб, я проходив повз і просто заради цікавості зайшов туди. І з того часу почав займатись шахами. Уже маю досягнення – став чемпіоном міста із шахів, мій син теж чемпіон міста. Шахи розвивають пам'ять, мислення, дисциплінують. Потрібно постійно розвиватись», – розповів Дмитро Гузь.

Фестиваль пройшов у два етапи – командні змагання та особистий фінал. Переможці от римали грамоти та солодощі, а в особистому заліку – медалі.

Шаховий фестиваль в місті проводиться раз на рік .