Тепер він відповідатиме і за крадіжку, і за неправдиві свідчення

У червні цього року 20-річний хлопець з тілесними ушкодженням потрапив до лікарні. І лікарям, і поліцейськими він розповідав, нібито став жертвою ДТП. Його свідчення підтверджував і товариш.

Повідомляє прес-служба управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

«За заявою потерпілого про дорожньо-транспортну пригоду слідчими Павлоградського відділу поліції було відкрито кримінальне провадження. Для встановлення водія мотоциклу, який допустив наїзд на потерпілого, поліцейські відпрацювали всіх водіїв мотоциклів, провели обхід дворів с. В’язівок, де нібито сталася автопригода, провели комплекс інших заходів», - йдеться в повідомленні.

В процесі подальшого розслідування та перевірки показів, стали відомі реальні обставини, при яких 20-річний хлопець отримав тілесні ушкодження.

Слідчим встановлено, що ввечері 6 червня потерпілий прийшов в гості до 35-річного односельця з пропозицією заробити грошей. Молодик запропонував чоловіку скоїти крадіжку кабелю з повітряної лінії телефонного зв’язку. Озброївшись плоскогубцями, товариші вирушили до місця скоєння злочину.

20-річний хлопець заліз на дерев’яну лінію телефонного зв’язку, щоб відрізати телефонний кабель, тим часом його товариш спостерігав, щоб їхні дії залишились непоміченими. В цей час дерев’яна опора не витримала і впала разом з крадієм. Внаслідок падіння 20-річний хлопець отримав тілесні ушкодження у вигляді перелому ноги, з якими і звернувся до медичного закладу. Щоб приховати факт крадіжки, друзі вигадали історію про ДТП.

Наразі товаришам оголошено підозру у вчинені кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України (незакінчений замах на крадіжку), а також ч. 1 ст. 383 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) та ч. 1 ст. 384 КК України (завідомо неправдиве показання під час досудового слідства). Павлоградською місцевою прокуратурою вказане кримінальне провадження направлено до суду з обвинувальним актом.