Показник захворювання перевищує середній багаторічний рівень на 9,3 % .

Повідомила tv-news.dp.ua міський епідеміолог Людмила Руденок. За її словами аналіз епідситуації вказує на те, що на сьогодні захворювання ГРВІ залишається на високому рівні . За останній тиждень по місту зареєстровано понад 600 випадків захворюванняи . Як і раніше найбільш незахищеною категорією залишаються діти. 79% від усіх захворівших становлять діти .

«Особливу увагу заслуговують діти в організованих колективах, захворюваність серед котрих у 9 разів вища. Третину захворівших становлять школярі. Медики радять при перших ознаках захворювання не відправляти дітей до школи чи дитсадки, аби не розповсюджувати інфекцію і відразу звертатись до лікаря», – сказала Людмила Руденок.

Високий рівень ГРВІ вказує на те, що грип не за горами. За прогнозами епідеміологів Україну цьогоріч атакуватиме грип під назвою «Мічіган», «Гонконг» та «Брізген».

Аби уберегтись від захворювання, лікарі радять вживати їжу багату вітамінами, зокрема вітаміном С. Проте основним захистиом від грипу є щеплення.Цю процедуру можна зробити у кабінетах для вакцинування всіх лікуавльних закладів міста.