Каже, що скористався своїм законним правом 

Колишній директор Павлорадського КП «Управління ринками» Георгій Маслєнніков, котрий знаходиться під слідством, звернувся до депутатів із заявою про бажання придбати приміщення у центрі міста, між вул. Шевченка та Горького. Каже, що, будучи орендарем цих споруд, скористався своїм законним правом викупу. А той факт, що він знаходиться під слідством не є перешкодою, бо вина його не доведена.

«Договір оренди укладений на 10 років. Я абсолютно дотримуюсь всіх умов договору . І я хочу скористатись своїм законним правом викупу цього приміщення, щоб воно не стояло у такому вигляді. Я хочу привести його у належний стан, бо це центр міста. Тому я прошу розглянути це питання. Це моє дітище . Я його взяв у занедбаному стані. І на сьогодні уже вклав туди матеріальні засоби і своє серце, і душу, і я хочу цю справу довести до кінця», – говорить Георгій Маслєнніков .

Щоправда , на перший погляд не помітно, що іще окрім серця та душі, вклав у ці будівлі за час оренди Георгій Маслєнніков. Вони так і залишаються у вкрай занедбаному стані.

Орієнтовна вартість об’єкту у центрі міста складає лише півмільйона грн.

Декотрі депутати запропонували відкласти розгляд питання до завершення судової справи та вироку суду. Такої ж думки і заступник міського голови Віталій Мовчан.
Яке рішення приймуть депутати стане відомо під час пленарного засідання .

Довідково

Колишнього директора КП «Управління ринками» Георгія Маслєннікова звинувачують у зловживані впливом та хабарництві. В обвинувальному акті йдеться про те, що, будучи на посаді керівника КП, Георгій Маслєнніков за «винагороду» пообіцяв підприємцеві посприяти у виділенні земельної ділянки під МАФ.

Читайте також: Відмовити не можна продавати

Читайте також: У Павлограді розпочався суд над колишнім директором комунального підприємства