Завадили гріхи, в котрих звинувачують екс-директора

Колишній директор КП «Управління ринками», котрого звинувачують у хабарництві, уже 10 років орендує приміщення у центрі міста між вулицями Шевченка, Горького та Полтавською. На цьому квадраті розміщені декілька будівель, в тому числі і історичний будинок Голубицького.

Гергій Маслєнніков каже, що будучи орендарем, скористався своїм законним правом викупу приміщень і той факт, що він знаходиться під слідством не є тому завадою, адже вина його іще не доведена.

Депутати  були іншої думки.

«Людина, котра знаходиться під слідством не має права отримувати ці об’єкти. Тим більше, що слідство рорзглядає схеми, що нібито депутати мали голосувати за ті рішення, які лобіював Маслєнніков. Тому є пропозиція відкласти це питання», – запропонував депутат Сергій Тищенко.

Була пропозиція про відміну договору оренди приміщень і виставити їх на аукціон. А Маслєннікову потім компенсувати те, що він вклав у будівлі за час оренди.

« В договорі оренди було сказано, що орендар мав би створити там оптово торговий центр чи магазин . Хто небудь бачив там магазин?», – запитав депутат Валентин Чекалін.

Ні магазину, ані інших упорядкованих приміщень на згаданій території ніхто не помітив.
В результаті ніхто із присутніх депутатів не проголосував «за» те, аби дозволити екс директору приватизувати орендовані будівлі. Переважна більшість (21 депутат) «утримались» і 8 були «проти».

Довідково

Колишнього директора КП «Управління ринками» звинувачують у зловживанні впливом та хабарництві. Справа розглядається у Павлоградському міськрайонноаму суді. Обвинувачуваний своєї провини не визнає.

Читайте також: У справі Георгія Маслєннікова з’явився новий свідок