До злочинної горупи входило п’ятеро павлоградців віком від 13 до 17 років

Підлітки розважались тим, що ходили по вулицях міста чи в громадських місцях у вечірній та нічний час і чіплялись до людей. Хуліганські дії скоювали також і на автостанції Павлограда.

«Група сформувалась стихійно, всі ці підлітки із різних куточків міста . Вони займались побиттям людей», – розповів старший інспектор ювенальної превенції Павлоградського відідлу поліції майор Андрій Горбатюк.

За його словами підлітки били людей не з метою пограбування, а з метою розваги.

На сьогодні мамолітніх злочинців затримано. Справа направлена до суду. Стосовно злочинів, котрі кваліфікуються як адміністративні суд уже виніс вирок. Проте за групою підлітків числяться також і карні злочини, за котрні вони можуть сісти за грати.

«За адміністративні правопорушення уже засуджені. А за карними злочинами відкрито кримінальне провадження за ст. 122 ККУ. Стосовно 13-літніх, то працюємо із батьками. Як вони допустили, що їх діти у нічний час ходять по вулицях», – сказав Андрій Горбатюк.

За його словами декілька років тому у Павлограді теж була виявленна група підлітків, котрі займались пограбуванням та викраденням автомобілів.