170 павлоградських дітей проживають у неблагополучному середовищі.

Випадки жорстокого поводження із дітьми у таких родинах почастішали. Цьогоріч факти фізичного насилля над дітьми підтвердились у 10 випадках, у минулому році було 5 таких випадків. Ще 11 дітей можуть бути вилучені із сім’ї, а стосовно двох батьків відкрито кримінальне провадження за жорстоке поводження із дитиною. Про це повідомила заступник міського голови Олена Шуліка під час засідання міськвиконкому.

«На постійному контролі соціальних служб знаходиться понад 1,5 тис дітей , які потребують особливої уваги . Проте останні трагічні випадки підтверджують, що, на жаль, самогубства серед підлітків трапляються і в досить благополучних родинах», – сказала Олена Шуліка.

Вона також додала, що на сьогодні 174 батьки, які не забезпечували належне виховання дітей, притягнуті до адміністративної відповідальності. До суду скеровано 13 матеріалів на позбавлення батьківських прав, а 18 батьків позбавлені права виховувати дитину. Ще 4 дитини за рішенням органів опіки та піклування вилучено із сім’ї через загрозу життю та здоров’ю дитини.

Із дітьми та їх батьками працюють 30 практичних психологи та 20 соціальних педагогів. Проте цієї кількості фахівців не вистачає, бо майже кожна друга дитина потребує роботи із психологом.

Довідково

У Павлограді проживає 20 тис 723 підлітки